Wszystko co musisz wiedzieć o budowie domu, urządzaniu i ogrodzie w jednym miejscu!

Planujesz budowę domu? Kupiłeś projekt i nie wiesz co dalej? Szukasz informacji na temat energooszczędnych rozwiązań i produktów? Nie masz pomysłu na aranżację ogrodu? Z portalem budowaidom.pl dowiesz się jak zbudować dom krok po kroku i stworzyć piękne otoczenie.

Portal budowaidom.pl skierowany jest do osób, które rozpoczynają budowę domu, planują remont lub urządzają swoje pierwsze cztery kąty. Znajdziecie tu fachowe porady, informacje o najnowszych technologiach i energooszczędnych rozwiązaniach zgodnych z obowiązującymi normami europejskimi, możliwych dofinansowaniach, a także porady i propozycje dla entuzjastów ogrodnictwa. Niezależnie od tego, czy powierzyłeś budowę domu ekspertom czy planujesz przeprowadzić ją systemem gospodarczym, znajdziesz tu wszystko na temat aktualnych trendów, porady prawne oraz informacje na temat kosztów materiałów a także propozycje samodzielnych rozwiązań oraz zawsze aktualny przegląd technologii, nowości budowlanych, wypowiedzi ekspertów dotyczących budowy i późniejszej eksploatacji domu i ogrodu.

Rozpocznij z nami swoją przygodę z budową domu!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Anna Dobrut

Anna Dobrut

Ukończyła studia na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Pracuje jako copywirter, ale to także jej wielka pasja. Specjalizuje się w tematach związanych z urządzaniem wnętrz i dekorowaniem domu. Sama uwielbia aranżować przestrzeń i świetnie jej to wychodzi. Najbardziej bliski jest jej styl skandynawski. Nie są jej obce aktualne trendy w tej dziedzinie.

Brygida Konig

Brygida Konig

Z wykształcenia pedagog z pasji ekonomista i majsterkowicz. Inspiracją są dla niej programy prowadzone przez Dorotę Szelągowską. Prywatnie mama nastolatki i kilkulatka – skrajnego wcześniaka.

Izabela Łuba

Izabela Łuba

W marketingu internetowym od ponad trzech lat. Specjalizuje się między innymi w tematyce remontowo-budowlanej. Na swoim koncie posiada współpracę z dystrybutorami i producentami materiałów izolacyjnych oraz dekarskich. Swoimi artykułami skutecznie udowadnia, że kobiety w branży technicznej także się sprawdzają.

Justyna Dereń

Justyna Dereń

Pasjonatka wnętrz i ogrodu. Chętnie śledzi najnowsze trendy w designie. W wolnych chwilach lubi pielić przydomowy ogródek, czytać książki i słuchać muzyki.

Kamil Michaluk

Kamil Michaluk

Historyk i ekonomista z zacięciem do spędzania wolnych chwil w ogrodzie. Lubi planować i ozdabiać przestrzeń wokół siebie. Stąd zainteresowanie aranżacją wnętrz i terenów zielonych. Uważa, że najciekawszy lub najpiękniejszy styl nie istnieje – za to każdy posiada coś, co może intrygować i inspirować.

Karolina Baworowska

Karolina Baworowska

Miłośniczka długich spacerów po lesie, absolwentka filologii angielskiej i autorka tekstów związanych z uprawą ogrodu. Pasjonatka pięknych wnętrz i funkcjonalnych rozwiązań.