Blaty kuchenne na wymiar w Krakowie. Poznaj ofertę Krak Stone!

Blaty kuchenne na wymiar w Krakowie. Poznaj ofertę Krak Stone!

elements.envato.com / pro_creator

WnętrzaWykończenia
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Blaty kuchenne stanowią serce każdej kuchni. To na nich przygotowujemy posiłki, przechowujemy sprzęty i akcesoria oraz organizujemy produkty spożywcze. Blaty mają także ogromny wpływ na wystrój wnętrza, podkreślając wiodącą stylistykę kuchni oraz nadając jej dodatkowych walorów dekoracyjnych. Kuchenna powierzchnia robocza może być wykonana z różnych materiałów, w tym także z ponadczasowego, efektownego i wyjątkowo trwałego kamienia naturalnego, który można zamówić w zakładzie kamieniarskim Krak Stone.

Blaty kuchenne na zamówienie w Krak Stone. Jakie materiały polecają profesjonaliści?

Krak Stone to rodzinna firma, która działa na rynku od ponad 50 lat. Od 1968 r. dostarcza klientom z Krakowa i Małopolski estetycznych i solidnych wyrobów na bazie kamieni naturalnych. Jej wiodącą specjalizacją są blaty kuchenne, które mogą zostać wykonane z różnych gatunków kamienia. Klienci mogą wybierać spośród dostępnych w szerokiej palecie wzorów, kolorów i wykończeń granitów, nowoczesnych konglomeratów kwarcowych, a także efektownie prezentujących się kwarcytów naturalnych – doskonałej alternatywy dla marmuru.

elements.envato.com / staRRush

Krak Stone pomaga nie tylko w doborze odpowiedniego do konkretnego zastosowania gatunku kamienia, ale także radzi, jak właściwie go użytkować. Kamienne blaty kuchenne to bowiem klasyczne i sprawdzone rozwiązanie na długie lata, które właściwie pielęgnowane są w stanie służyć pokoleniom! Do blatów kuchennych klienci mogą dobrać także dopasowane do nich pod względem kolorystycznym i stylistycznym parapety wewnętrzne, zamówić obudowy kominków, wykonać blaty łazienkowe oraz wiele innych kamiennych elementów konstrukcyjnych i dekoracyjnych do swoich domów, mieszkań, biur i innych wnętrz.

Dlaczego warto postawić na blaty kuchenne od Krak Stone?

Krakowska firma Krakstone to ceniony w całej Małopolsce zakład kamieniarski, który od lat zaopatruje swoich klientów w sprawdzone, jakościowe i efektownie prezentujące się wyroby z kamienia naturalnego. Dostępne w jego ofercie surowce są sprowadzane z różnych zakątków świata, ze sprawdzonych i godnych zaufania źródeł. Firma posiada własny park maszynowy, w którym surowe kamienie są obrabiane i przygotowywane do docelowych zastosowań. Klienci z Krakowa i okolicznych miejscowości mogą ponadto skorzystać z usługi montażu blatów, realizowanej przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników Krakstone.

Oprócz szerokiego wyboru kamieni naturalnych, rozbudowanego portfolio produktów oraz fachowego doradztwa w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań, klienci mogą liczyć także na profesjonalne wsparcie w zakresie dalszego użytkowania kamiennych elementów. Aby kamień naturalny cieszył oczy oraz przetrwał lata w dobrym stanie i estetycznym wyglądzie, musi być bowiem odpowiednio pielęgnowany. Dbanie o kamienne blaty, parapety, schody i inne elementy konstrukcyjne zależy od gatunku kamienia, sposobu jego użytkowania, a także miejsca, w którym się on znajduje. Wiedzę o tym, jak często należy impregnować kamienne elementy, jak prawidłowo je czyścić oraz czego unikać, aby cieszyć się ich unikalną estetyką przez długi czas, każdy klient Krak Stone otrzymuje w pakiecie z zamówionym produktem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*