Gotowe całoroczne domki pod klucz — bezstresowe rozwiązanie!

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Gotowe domki całoroczne pod klucz to rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich klientów. Trudno się temu dziwić. Gotowe domki tego typu mają cały szereg zalet. Gotowe domki drewniane są niedrogie, buduje się je szybko, a formalności są tu ograniczone do niezbędnego minimum.

Dlaczego warto wybrać gotowy domek całoroczny?

Jakie zalety mają gotowe domki letniskowe? Jedną z nich jest skrócony czas niezbędny do realizacji takiej inwestycji. Gotowe domki na działkę to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które chciałyby jak najszybciej się do niego wprowadzić. To jednak nie wszystko. Gotowe domki drewniane całoroczne pod klucz pozwalają oszczędzić dużo czasu oraz stresu związanego z zatrudnianiem specjalistów, takich jak elektrycy, murarze czy hydraulicy, samodzielnym wykańczaniem poszczególnych pomieszczeń oraz doglądaniem poszczególnych etapów budowy. Nie sposób nie wspomnieć tutaj także o tym, iż, jak sama nazwa wskazuje, tego typu domki nadają się do całorocznego użytkowania. Posiadają one sztywną, wytrzymałą konstrukcję wypełnioną izolacją, co gwarantuje im należytą stabilność oraz szczelność. Przebywanie w domku całorocznym jest w pełni komfortowe bez względu na panujące w danym momencie warunki atmosferyczne.

Dlaczego warto kupić gotowy domek pod klucz, a nie budować go samemu?

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zakup gotowego domku pod klucz? Nadaje się on do zamieszkania w przeciągu kilkunastu godzin od dostawy. Taki domek może zostać dostarczony jako całkowicie gotowy, z kompletną kuchnią i łazienką. Do jego zalet zalicza się także ograniczone do minimum formalności. Jeżeli chodzi o przepisy odnośnie domków na zgłoszenie (bez pozwolenia), budynek do 35 m2 można umieścić na działce korzystając z procedury na zgłoszenie. Jego budowa może się odbywać bez udziału kierownika budowy. Jedyne, co należy zrobić, to zgłosić ją we właściwym urzędzie oraz złożyć oświadczenie o przejęciu odpowiedzialności za kierowanie budową oraz o kompletności dokumentacji dołączonej do zgłoszenia.

Gotowe całoroczne domki pod klucz — przykładowe realizacje MEVELINE

Jaki całoroczny domek letniskowy wybrać? Polska firma MEVELINE oferuje różnego rodzaju gotowe domki całoroczne pod klucz. Najczęściej wybierane są gotowe domki 35m2. Co warto wiedzieć na ich temat? Są one dostarczane jako gotowe — czy to w całości, czy w modułach i nadają się do natychmiastowego zamieszkania. Gotowe domki bez pozwolenia firmy MEVELINE są budowane w technologii trwałego, sztywnego szkieletu stalowego. Są starannie ocieplone, a do ich wykończenia wykorzystuje się zarówno tradycyjne materiały typu drewno, jak i nowoczesne, jak stal.

MEVELINE oferuje następujące domki drewniane całoroczne bez pozwolenia:

  • Veli — dom z elewacją z blachy, dużymi przeszkleniami ściany szczytowej i dwuspadowym dachem.
  • Seva — dom z urozmaiconą wzorniczo elewacją, subtelnymi elementami dekoracyjnymi i dwuspadowym dachem.
  • Evelin — dom z prostą elewacją, dużym przeszkleniem ściany szczytowej i dwuspadowym dachem.
  • Meva — dom z urozmaiconą wzorniczo i kolorystycznie elewacją, delikatnymi elementami dekoracyjnymi, płaskim dachem i prostopadłościenną bryłą.
  • Deva — dom składający się z dwóch modułów, z elewacją z elementami blachy, dwuspadowym dachem i salonem z dużym przeszkleniem.
  • Reva — dom będący współczesną wersją domku holenderskiego, z niskim, dwuspadowym dachem i prostą elewacją.

Fot.: materiał prasowy Klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*