Gotowy projekt pokoju dziecięcego – czy warto?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Smyki Desing stworzył gotowe projekty pokoi dziecięcych, które można dostosować do istniejących wymiarów pomieszczenia dzięki aplikacji.

Aranżacja pokoju dziecięcego według gotowego projektu

Aranżacja pokoju dziecka nie jest łatwa. Należy stworzyć przestrzeń, która będzie stymulowała rozwój dziecka, dając przy tym możliwość kreatywnego odpoczynku. Koszt indywidualnego projektu wnętrza jest dość wysoki. Smyki Desing wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, znalazł złoty środek w postaci kolekcji gotowych projektów pokoi dziecięcych. Kolekcja ta cały czas się powiększa. Wszystkie projekty z tej kolekcji zostały stworzone przez doświadczonych architektów i projektantów wnętrz, którzy przygotowali gotowe projekty pokoi dla dzieci w każdym wieku- od niemowlaka do nastolatka.

Czym jest gotowy projekt?

Gotowy projekt to taki, który został przygotowany dla pewnego pomieszczenia, ale może zostać zaaranżowany w każdej przestrzeni. W gotowych projektach nie ma mebli na wymiar, są tylko powszechnie dostępne elementy. Dzięki temu gotowe projekty są uniwersalne.

W każdym gotowym projekcie można znaleźć pełną dokumentację projektową, czyli:

 • minimum cztery komputerowe wizualizacje,
 • rysunki techniczne z dokładnym opisem elektryki oraz widokiem na każdą ścianę z osobna,
 • gotową listę wszystkich użytych w projekcie produktów- w cenach standard oraz premium.
pokój dzieczynki
Image by Victoria Borodinova, from: pixabay.com

Zakup gotowego projektu krok po kroku

 1. Wejdź na stronę projektów – smyki.pl,
 2. Wybierz interesujący Cię projekt,
 3. Zdecyduj, który pakiet cenowy bardziej ci odpowiada:
  • Standard koszt 200 zł w cenie jest gotowy projekt w formacie PDF, dostęp do aplikacji meblowania 2D,
  • Premium koszt 450 zł w cenie jest gotowy projekt w formacie PDF, dostęp do aplikacji meblowania 2D oraz adaptacja projektu przez doświadczonego architekta do istniejących wymiarów pokoju.
 4. Zapłać za projekt zgodnie z instrukcjami na stronie.

Czy gotowy projekt pasuje do wnętrza?

Każdy gotowy projekt pokoju dziecięcego można dostosować do własnych potrzeb, dzięki aplikacji 2d do meblowania. Wystarczy wpisać w aplikacji wymiary pokoju, a projekt zostanie do niego automatycznie dostosowany. Aplikacja jest dostępna wyłącznie po zakupie projektu na smyki.pl.

Gdy masz obawy, że nie będziesz umiał dopasować projektu w aplikacji, to możesz wykupić pakiet premium, który zapewnia dostosowanie projektu przez architekta do istniejącego pokoju. Dostosowanie zajmuje projektantowi jedynie 6 dni roboczych.

pokój dziecka
Image by Victoria Borodinova, from: pixabay.com

Dlaczego warto zakupić gotowy projekt?

Gotowe projekty dostępne na smyki.pl posiadają mnóstwo zalet. Do najważniejszych zalicza się:

 • wizualizacje – przed kupnem projektu widzisz gotowy efekt, dodatkowo możesz zapoznać się ze szczegółowym opisem projektu,
 • cenę – biuro projektowe Smyki Desing przygotował dwie wersje cenowe (standard i premium),
 • aplikację pomocną w umeblowaniu pokoju, dzięki której możesz samodzielnie dostosować wybrany projekt do wymiarów pokoju. W aplikacji można ustawiać meble i inne dodatki tak długo, aż znajdziesz wersję aranżacji dopasowaną do Twoich potrzeb. Każdą aranżację możesz pobrać w formacie PDF,
 • gotową listę zakupów – każdy projekt posiada listę materiałów standard i premium. Do wszystkich artykułów użytych w projekcie są podane linki w cenach standard oraz premium,
 • nie musisz tracić czasu na chodzenie po sklepach – produkty do każdego projektu można zamówić online,
 • doświadczonych architektów – każdy z gotowych projektów został przygotowany przez projektanta z doświadczeniem. Dzięki temu zyskasz pewność, że pokój będzie funkcjonalny i bezpieczny dla Twojego dziecka.

Zakup gotowego projektu pokoju dziecięcego jest świetnym rozwiązaniem, jeśli nie masz pomysłu na urządzenie pokoju dla swojej pociechy lub chcesz, aby Twoje dziecko miało gustownie urządzoną przestrzeń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*