Ściany lakiernicze – urządzenia zapewniając wysoki stopień bezpieczeństwa pracy

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Wszystkiego rodzaju prace lakiernicze związane są z utrudnieniami związanymi z zapyleniem. Osoby prowadzące usługi w tym zakresie przebywają w niebezpiecznym i niekomfortowym środowisku przez większość czasu, dlatego potrzebują odpowiedniej ochrony. Służy do tego ściana lakiernicza, czyli specjalistyczne urządzenie, które coraz częściej znajduje zastosowanie w nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Jesteśmy producentem takiego sprzętu i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – zapraszamy.

Gdzie wykorzystywane są ściany lakiernicze?

Ściany lakiernicze to rozwiązanie wykorzystywane coraz częściej w zakładach przemysłowych oferujących różnego rodzaju usługi związane z lakierowaniem, obróbką materiałów, szlifowaniem i tym podobnym. Jest to tańsza alternatywa dla specjalistycznych kabin lakierniczych i sprawdzi się na zaawansowanych liniach produkcyjnych oraz w mniejszych firmach.

Kabiny lakiernicze mają za zadanie skutecznie filtrować powietrze z różnego rodzaju pyłów i mgiełki lakierniczej powstającej podczas wykonywania usług. Są w stanie usunąć wszelkie zanieczyszczenia zapewniając wysoki stopień bezpieczeństwa pracy. To bardzo wydajne urządzenia wyposażone w wentylator oraz dwustopniowy system filtrów.

Wysokiej jakości ściany lakiernicze od ekolakiernie.pl

W ofercie sklepu ekolakiernie.pl znajdziesz wysokiej jakości ściany lakiernicze wykonane z najlepszych materiałów. Konstrukcje te są zwarte i wytrzymałe co zapewnia długotrwałe użytkowanie i doskonałe rezultaty filtrowania. Wyposażone są w wydajne komponenty dzięki którym efekty są w pełni zadowalające i zapewniające całkowitą ochronę. Suche ściany lakiernicze z naszego asortymentu posiadają silniki spełniające normy bezpieczeństwa Atex, oraz wszystkie niezbędne filtry wstępne i zasadnicze o doskonałej wydajności i skuteczności.

Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie jesteśmy w stanie wykonać ścianę lakierniczą dostosowaną do konkretnego zakładu i spełniającą odpowiednie kryteria zależne od specyfiki prowadzonych usług. Pod uwagę weźmiemy wszystkie czynniki, dokładnie dobierając rozmiar i parametry. Gwarantujemy doskonałą jakość i atrakcyjną cenę.

Profesjonalne usługi z zakresu odpylania – zapraszamy do ekolakiernie.pl

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem usług szeroko pojętych usług związanych z odpylaniem od wielu lat. Przez ten czas poznaliśmy dokładnie potrzeby klientów i nauczyliśmy się wprowadzać w życie optymalne rozwiązania ułatwiające codzienną pracę. Zawsze stawiamy na ekologiczne maszyny i narzędzia, aby jak najlepiej rozwiązywać problemy z wysokim zapyleniem. Sprawdź nasze urządzenia, które oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach – posiadamy bardzo różne ściany lakiernicze które sprawdzą się zarówno podczas malowania i lakierowania mniejszych elementów, jak i przy większych gabarytach.
Jeżeli jesteś zainteresowany, to zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na nurtujące pytania i wyjaśnimy wszelkie aspekty techniczne i związane z transakcją. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie – https://ekolakiernie.pl/.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*