Aranżacja meblowa mieszkania za granicą

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Remont, przeprowadzka, a nawet drobne odświeżenie wnętrz, zawsze wiąże się ze stresem i szczegółowym przemyśleniem, w jaki sposób zaaranżować mieszkanie lub dom. Mieszkając za granicą, ten stres tylko się dwoi ze względu na brak znajomości lokalnych sklepów, nazw produktów czy po prostu nieznajomości cen. Do pomocy przychodzą wtedy sklepy z polskimi meblami oferujące dostawę poza terenem kraju!

Odświeżanie salonu i sypialni

Miejsca odpoczynku, tj. salon i sypialnia, to jedne z najważniejszych pokoi w domu! To właśnie tam relaksujemy się po ciężkim dniu w pracy, a więc jasne jest, że chcemy czuć się najbardziej komfortowo, jak się da. Odpowiedni wystrój wnętrza potrafi polepszać humor i sprawiać, że chcemy wracać do naszego gniazdka. 

Odpowiedni dobór mebli to bardzo ważny aspekt podczas odświeżania pokoi. Wnętrza można aranżować w różnych stylach: skandynawskim, industrialnym, minimalistycznym, modern, klasycznym, vintage i innych. Wszystko zależy od osobistych preferencji i możliwości finansowych. Możliwe jest łączenie różnych stylów, choć należy pamiętać o zachowaniu umiaru: nasze mieszkanie to nie awangarda! Podczas dekorowania salonu lub sypialni nie warto zapominać o szczegółach: oryginalne dekoracje i drobne ozdoby to sposób na uspójnienie stylu i pokazanie jego niepowtarzalności. 

Planując aranżację salonu za granicą, należy pamiętać, że nie wszystkie meble dostępne na rynku polskim, są dostępne na innych. Przykładem mogą być narożniki z funkcją spania, które są trudno dostępne w Niderlandach. Są to bardzo funkcjonalne meble, które oprócz komfortu i funkcjonalności, oferują także przestrzeń dla niespodziewanych gości! Narożniki, jak i inne polskie meble w Holandii można zamówić z dostawą do domu na meblezpolski24.pl. 

Meble do jadalni 

Jadalnia to miejsce, gdzie najczęściej przyjmujemy gości, dlatego powinno być nie tylko stylowe, ale i funkcjonalne. Centrum uwagi w jadalni zawsze stanowi stół, który musi się sprawdzić zarówno podczas przyjęcia, jak i codziennym spożywaniu posiłków. Stół musi być wytrzymały, szczególnie w przypadku obecności dzieci w domu, które bardzo lubią brudzić i coś psuć (oczywiście nieumyślnie). Dlatego nie polecamy oszczędzać na materiałach wykonania danego mebla! Po wyborze głównego bohatera jadalni musimy dobrać do niego odpowiednie krzesła: proste, drewniane czy tapicerowane – wszystko zależy od naszego gustu i preferencji.

Jeśli nie mamy miejsca na stół w jadalni lub posiadamy tylko mały aneks kuchenny, możemy w zamian wybrać stolik barowy z wysokimi hokerami. Taki stolik jest regulowany i można go dopasować do własnych potrzeb.

Planujesz aranżację mieszkania za granicą? Sklep meblezpolski24.pl posiada szeroką ofertę mebli do salonu, sypialni, pokoi i jadalni. Zamawiając online możliwa jest dostawa mebli z Polski do Holandii, Niemiec i Belgii. 

Zdj. główne: Kara Eads/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*