Kiedy zaczynają się wyprzedaże mebli ogrodowych?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Meble ogrodowe to inwestycja na lata. Ważne zatem, żeby były ponadczasowe oraz wykonane z trwałych materiałów. Takie modele bywają dosyć drogie. Kiedy najlepiej kupować meble ogrodowe? Na wyprzedaży!

Aranżacja ogrodu – kiedy i gdzie kupić meble do ogrodu?

W sklepach oferujących akcesoria oraz meble ogrodowe zobaczyć można bogatą ofertę produktów. Dobór materiału też daje duże pole do popisu. Znaleźć można meble rattanowe, drewniane, bambusowe, z palet, z wikliny oraz z plastiku i metalu. Wszystko zależy od upodobań kupującego. Kiedy najlepiej kupować meble do ogrodu? 

wyprzedaż w sklepie ogrodniczym
Photo by Yegor AleyevTASS via Getty Images

W najkorzystniejszej cenie kupić je można jesienią. Wtedy w sklepach ogrodniczych i meblarskich zaczyna się istne zakupowe szaleństwo. Posezonowe produkty przeceniane są nawet o 70%! Ciekawym miejscem, w którym zakupić można meble, jest bazar ze starociami. Można znaleźć na nim wiele unikatowych krzeseł i stołów, które w ogrodzie będą prezentować się wyjątkowo.

>> Zobacz też: Metalowe i aluminiowe meble ogrodowe

Warto pamiętać, że meble ogrodowe lub balkonowe należy zabezpieczyć przed zimą. W miarę możliwości można schować je do zamkniętego pomieszczenia lub umieścić w zimowym ogrodzie. Ewentualnie można nakryć je specjalną osłonką lub pomalować produktem odpornym na mróz i wilgoć.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*