Płyty plexi na wymiar – produkty najwyższej jakości od PlexArt

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Polimetakrylan metylu znany jest pod wieloma potocznymi nazwami – jako szkło akrylowe, plexiglas czy pleksa. Doskonałe właściwości tego przezroczystego materiału towarzyszą nam już od dawna i nawet nie zdajemy sobie sprawy jak szerokie zastosowanie ma on w naszym codziennym życiu. W sklepie PlexArt znajdziesz szeroką ofertę płyt pleksiglasowych i wielu innych wyrobów z tego materiału. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą – gwarantujemy najlepszą jakość oraz usługi na bardzo wysokim poziomie.

Płyty plexi – do czego są wykorzystywane

Płyty z pleksiglasu mają bardzo szerokie zastosowanie w wielu miejscach – zarówno w prywatnych domach, jak i w firmach oraz miejscach użyteczności publicznej. Ciężko jednoznacznie określić, do czego się je wykorzystuje, ponieważ jest to produkt tak uniwersalny, że znajdziemy go praktycznie wszędzie. Wybierając się na zakupy do sklepu zapewne zaobserwujesz płyty plexi pełniące rolę osłony na ladę, stojaków, regałów oraz gablot. Już po drodze na pewno coś wykonane będzie z tego materiału – czy to elementy konstrukcji budowlanych, przegrody w autobusie czy ekrany przeciwhałasowe.

Płyty wykonane z pleksiglasu w domu – co można z nich zrobić?

Pleksiglas charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością na uszkodzenia, jest niezwykle odporny na ściskanie i rozciąganie oraz niewrażliwy na trudne warunki pogodowe. Dzięki temu może być wykorzystywany w wielu elementach w domu i ogrodzie. Materiał ten jest także niezwykle termoplastyczny, dzięki czemu świetnie nadaje się do obróbki mechanicznej jak i termicznej. Pozwala to uzyskać dowolny kształt, i zastosować go jako różne elementy.

W mieszkaniach wykorzystywany jest między innymi jako:

  • zastępstwo tradycyjnej szyby w drzwiach wewnętrznych,
  • elementy armatury łazienkowej,
  • elementy wykończeniowe do mebli,
  • różnego rodzaju ramy i antyramy,
  • klosze lamp,
  • blaty do kuchni,
  • podstawki i półki.

Płyty Plexi na wymiar – skorzystaj z usług PlexArt

Jeżeli szukasz produktów wykonanych z pleksi to zdecydowanie powinieneś sprawdzić ofertę naszego sklepu PlexArt. Posiadamy gotowe wyroby z tego materiału oraz płyty o przeróżnych wymiarach. Świadczymy także szeroki zakres usług jego obróbki – frezowanie, cięcie, gięcie czy klejenie. Możesz zgłosić się do nas a przygotujemy dla Ciebie płyty spełniające Twoje potrzeby w zależności od zastosowania jakie dla nich przygotowałeś. Zamiast tradycyjnego szkła sprawdzi się również poliwęglan komorowy.

Korzystamy z najlepszej jakości materiałów i wysokiej klasy urządzeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować Ci doskonały końcowy produkt. Zgłoś się po nasze usługi a wykonamy dla Ciebie co tylko chcesz. Zapraszamy – PlexArt.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*