Złoty środek na zaprojektowanie wnętrza pod klucz

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Gruntownie przemyślana i dobrze wykonana aranżacja  przynosi satysfakcję na wiele lat. Nie każdy jednak potrafi dostrzec potencjał w swoich czterech ścianach i wydobyć z nich pełnię możliwości. Szukamy inspiracji na portalach wnętrzarskich, podpatrujemy, jak urządzają się znajomi lub designerskie show roomy w sklepach meblowych. Niektóre pomysły warto skopiować, ale jak je połączyć w spójną, harmonijną całość? Z pewnością nie jest to zadanie łatwe.

Jak ubrać salon, by wyglądał modnie i jednocześnie był funkcjonalny?

Branża interior, podobnie jak moda uliczna, zmienia się z sezonu na sezon. Kolory, fasony i styl to niemożliwy do zatrzymania kalejdoskop wielobarwnych figur. Baczny obserwator od razu wyłapie trendy i oceni, czy dany odcień jest identyczny z pokazywanym na wybiegach.

Fot.: elements.envato.com / stokkete

Kiedy sięgamy po najmodniejszy kolor do salonu lub sypialni (w obecnym sezonie open sky – błękit nieba, o którym śpiewał Marek Jackowski) musimy liczyć się z tym, że za kilka miesięcy zupełnie inny pojawi się na okładkach magazynów. Czy warto więc sięgać po najnowsze trendy? Na to pytanie chętnie odpowiedzą specjaliści, którzy wiedzą, co się utrzyma, a co zniknie bez śladu niczym marcowy śnieg. Projektowanie wnętrz pod klucz  u doświadczonego projektanta oznacza dobrze przemyślane, funkcjonalne aranżacje o ponadczasowym charakterze. Usługi w profesjonalnych biurach obejmują projekt wraz z wsparciem w całym procesie wykończenia mieszkania, apartamentu lub domu w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego.

Efektowne pomysły i nowoczesne rozwiązania do kuchni i łazienki

Urządzenie pokoju dla dzieci, sypialni i salonu ze strefą do wypoczynku, przyjmowania gości i jadalnią nie przysparza aż tylu trudności, co zgranie wyposażenia do kuchni i łazienki pod kątem funkcjonalności. Umywalka pojedyncza czy podwójna? Kabina prysznicowa czy wanna z baterią prysznicową? Miska wisząca, a może dodatkowo bidetka?

Świeżo upieczeni właściciele mieszkania stają przed wieloma dylematami i muszą niemal natychmiast wiedzieć, co najlepiej sprosta ich potrzebom. Osoby bez doświadczenia w pracach remontowych szybko odczują przytłoczenie nadmiarem decyzji do podjęcia. Dlatego warto skorzystać z pomocy i wybrać profesjonalne projektowanie wnętrz pod klucz. 

Z wsparciem fachowców o wiele łatwiej podołać wyzwaniu, tym bardziej że biuro projektowania wnętrz działa kompleksowo i bierze na siebie zarządzanie pracami, zamawianie materiałów wykończeniowych oraz całego wyposażenia. Kierownik projektu koordynuje wszystkie dostawy, a także zgodność z ustalonym wcześniej projektem.

Wyposażenie, które dotrze pod wskazany adres, nie będzie czekać na wolny termin ekipy montażowej. Zostanie zainstalowane w terminie tak, jak przewiduje harmonogram działań i wizualizacja mieszkania. Każdy element – od kluczowego wyposażenia po poduszki na sofie, znajdzie się na swoim miejscu pod czujnym okiem architekta. Warto oddać klucze do mieszkania w dobre ręce i odebrać je w ustalonym terminie.

Zdjęcie glówne: elements.envato.com / bialasiewicz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*