Firma KRISPOL sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki w sezonie 2020/2021

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lubisz oglądać siatkówkę? W takim razie na pewno zainteresuje Cię informacja, że firma KRISPOL została sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki w tym sezonie. Producent bram i stolarki otworowej wesprze rozgrywki na najwyższym szczeblu. 

Warto jednak przypomnieć, że KRISPOL i PLS nawiązały współpracę już w 2019 roku, w ramach której firma pełniła funkcję Sponsora Tytularnego 1. Ligi Mężczyzn.

Jak będzie wyglądała współpraca?

Obie spółki zdecydowały się rozszerzyć dotychczasową współpracę o nowe rozwiązania. KRISPOL stanie się bardziej widoczny na meczach PlusLigi, a także Tauron Ligi i TAURON 1. Ligi. W ten sposób chce dotrzeć do potencjalnych klientów. Marka będzie również wyeksponowana na turniejach finałowych ligi kobiet i mężczyzn, a także w Superpucharach. Reklama marki zostanie umieszczona m.in. na stanowisku sędziowskim i bandach ledowych.

Prezes Polskiej Ligi Siatkówki Paweł Zagumny podkreśla, że bardzo go cieszy dalsza współpraca z KRISPOL. Twierdzi, że firma niejednokrotnie pokazała, że świetnie rozumie potrzeby sportu i umie połączyć go z doskonałym marketingiem. Z kolei Prezes Zarządu KRISPOL Karol Krysiński zaznacza swoją dumę z tego, iż marka, tak samo jak siatkówka, kojarzy się Polakom z zasadami fair play.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*