Poznaj lidera na rynku komponentów elektronicznych, czyli firmę TME. Dowiedz się więcej na temat transoptorów dostępnych w ofercie firmy

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Konieczność wymiany informacji i danych pomiędzy poszczególnymi urządzeniami dla ich sprawnego współdziałania jest niezbędna. Tutaj zastosowanie mają transoptory. Polecamy te komponenty elektroniczne z oferty firmy TME, która jest liderem na rynku innowacji.

TME – lider na rynku branży komponentów elektronicznych i dystrybutor transoptorów

TME jest międzynarodowym dystrybutorem komponentów elektronicznych, ale też wyposażenia warsztatowego i automatyki przemysłowej. To lider na rynku innowacji, który posiada aż 11 spółek zależnych w krajach takich jak USA, czy Wielka Brytania. Posiada centrum logistyczne, skąd każdego dnia wysyłanych jest 5000 paczek do odbiorców na całym świecie. Firma TME wspiera nowoczesne technologie oraz stawia na edukację nawet w krajach mniej rozwiniętych. W końcu misją firmy jest pomaganie i eliminacja wykluczenia cyfrowego. W ofercie dystrybutora komponentów elektronicznych są między innymi transoptory, czyli elementy elektroniczne zapewniające izolację galwaniczną. Dzięki obecności trasoptora możliwe jest odseparowanie od siebie dwóch części w obwodzie, aby nie płynął pomiędzy nimi prąd, natomiast zachodziła wymiana informacji. Transoptory to półprzewodnikowe elementy optoelektryczne, które składają się przynajmniej z jednego fotoemitera i jednego fotodetektora sprzężonych optycznie i umieszczonych w jednej obudowie. Transoptory można bardzo łatwo zamówić na stronie przedsiębiorstwa. Warto tutaj wspomnieć, że strona ma bardzo przyjazny interface, ale można znaleźć na niej także wiele przydatnych informacji, które pomogą w dokonaniu wyboru.    

Zastosowanie transoptorów dostępnych w ofercie TME

Transoptory różnią się parametrami technicznymi takimi jak: rodzaj wyjścia, typ izolatora, liczba kanałów, rodzaj obudowy, napięcie izolacji, rodzaj wyjścia, czas załączania, czas wyłączania, napięcie kolektor-emiter, parametr CTR. Najwyższej jakości produkty oferuje firma TME, która dla pasjonatów i miłośników innowacji otworzyła platformę edukacyjną. Dedykowana jest ona osobom, które chcą dzielić się swoimi pomysłami, ale też tych, które chcą poszerzyć i zdobyć wiedzę na temat komponentów elektronicznych. Ambasadorzy TME edukacji wprowadzają ekologiczne rozwiązania i pomagają mniej rozwiniętym regionom w rozwoju cyfrowym, ale też ułatwieniu codziennego życia. W ofercie możemy wyróżnić transoptory, które sprawdzą się w sprzężeniu zwrotnym zasilaczy impulsowych, czy izolatory galwaniczne dla niezbyt szybkich interfejsów cyfrowych. Wysokiej jakości transoptory, w tym analogowe i cyfrowe oferuje TME. Ma swoją siedzibę w Łodzi i stąd wysyła komponenty elektroniczne do różnych zakątków Polski, ale i różnych krajów. Resztę oferty możecie sprawdzić na stronie tme.eu. Firma oferuje profesjonalny sprzęt od półprzewodników, przez elementy automatyki, aż po elementy wykorzystywane w robotyce.                       

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*